Vivo hızlı şarj konusunda fark attı, bütçe dostu modelleri bile saniyeler içerisinde şarj oluyor

Vivo‘nun V2361A ve V2361GA model numaralarına sahip iki yeni akıllı telefonu, Çin’in 3C sertifikasyon platformu veritabanında göründü. Bu cihazlar 80W’a kadar hızlı şarj desteği sunan V8073L0A1-CN / V8073L0E0 şarj cihazı ile listelendi. Çin’in CMIIT otoritesi de her iki cihazı onayladı. Ancak bu telefonların Vivo mu yoksa iQOO markası altında mı tanıtılacağı henüz netlik kazanmadı. Her iki cihazın da bu ay sonunda veya Mayıs ayında Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Vivo, kısa bir süre önce Çin’de Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro adlı katlanabilir telefonlarını ve Vivo Pad 3 Pro tabletini tanıttı. Vivo’nun alt markası iQOO ise bu ay Snapdragon 8s Gen 3 yonga setine sahip iQOO Z9 Turbo’yu piyasaya sürecek. Z9 Turbo, Snapdragon 7 Gen 3 ve 6 Gen 1 yonga setlerine sahip QIOO Z9 ve Z9x modelleriyle birlikte gelmesi bekleniyor. iQOO’nun Çin pazarı için iQOO Pad 2 ve Pad 2 Pro tabletler üzerinde çalıştığı ve Snapdragon 8 Gen 3 ile Dimensity 9300 (veya 9300+) yonga setlerini içerebilecek iQOO Neo 10 ve Neo 10 Pro tabletleri geliştirdiği de söyleniyor.

Vivo hızlı şarj konusunda fark attı, bütçe dostu modelleri bile saniyeler içerisinde şarj oluyor

Vivo‘nun önümüzdeki haftalarda Dimensity 9300 Plus yonga setine sahip Vivo X100s ve X100s Pro akıllı telefonları piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca uydu bağlantı desteğine sahip Snapdragon 8 Gen 3 güçlendirmeli Vivo X100 Ultra’nın da geliştirilmekte olduğu konuşuluyor. Vivo, yılın ikinci çeyreğinde Vivo S19 serisini tanıtması bekleniyor.

Bu yeni cihazlar ve gelişmeler, Vivo ve iQOO’nun yenilikçi teknolojilere olan bağlılığını ve Çin’deki akıllı telefon pazarındaki rekabetçi konumlarını pekiştiriyor. Kullanıcılar, bu markalardan gelen yüksek performanslı ve özelliklerle dolu yeni cihazları merakla bekliyor. Her iki marka da tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunmayı sürdürerek pazardaki varlıklarını güçlendiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x