LDO Coin ve Bu 5 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!

BadgerDAO, likidite stake platformu Lido (LDO Coin) ile işbirliğine gitti. OKX Ventures, 0G’ye yaptığı stratejik yatırımın tamamlandığını duyurdu. ALEX, 10 milyon dolarlık stratejik finansmanı tamamladı. Ve daha fazlası…

LDO Coin ve bu 5 altcoin’den haberler var!

BadgerDAO, Lido (LDO Coin) ile ortaklık kurdu

BadgerDAO, likidite stake platformu Lido (LDO Coin) ile işbirliğine gitti. Bunun bir sonucu olarak eBTC’yi piyasaya sürdü. eBTC, Ethereum tarafından desteklenen sentetik bir Bitcoin türevi token. Lido’nun (LDO Coin) Likidite Gözlem Laboratuvarı, erken benimseyenlere bir aylık teşvik döneminin sonunda airdrop yoluyla dağıtılmak üzere 15 stETH (yaklaşık 55.000 dolar değerinde) ek ödül sağlayacak.

Kullanıcılar, başlangıç ücreti, geri ödeme ücreti veya faiz ücreti ödemeden aşırı teminatlı eBTC ödünç almak için çeşitli şekillerde ETH yatırabilirler. eBTC protokolü daha sonra ETF’yi stETH olarak Lido’ya yatıracak. Ayrıca, kullanıcıların borçlanma ücreti ödemeden teminattan kar elde etmelerini sağlayacak.

OKX Ventures, OG’ye stratejik yatırım yapıyor

OKX Ventures, 0G’ye yaptığı stratejik yatırımın tamamlandığını duyurdu. 0G (daha önce Zero Gravity), on-chain yapay zeka senaryoları için programlanabilir yüksek hızlı veri kullanılabilirliği protokolü. Bu merkezi olmayan protokol, büyük ölçekli ve yüksek eşzamanlılık özelliklerine ve yüksek güvenliğe sahip.

İster Web3 endüstrisindeki büyük ölçekli uygulama senaryosunda ister Ethereum main-net yükseltmesi Proto-Danksharding / EIP-4844’ün teknik çerçevesinde olsun, veri kullanılabilirliği (DA) çok önemli bir rol oynuyor. On-chain depolama, off-chain yürütme ve donanım node yükseltmeleri gibi farklı depolama senaryolarına dayalı olarak, birbiriyle rekabet eden yüzlerce veri kullanılabilirliği çözümü bulunuyor. 0G’nin en önemli özelliği, işlem maliyetlerini %10.000 oranında azaltmak. Ayrıca, gerçekten yüksek ölçekleme yeteneği elde etmek.

DTX, melek tur finansmanını tamamladı

Blast ekolojik türev ticaret platformu DTX, melek turu finansmanının tamamlandığını duyurdu. Spesifik finansman tutarı henüz açıklanmadı. Bu finansman turunda Blast melek yatırımcıları hype.eth, dingaling, FreeLunchCapital, Mr. Block, HongKongDoll vb. yer aldı.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere DTX bu yıl Blast Big Bang yarışmasında bir ödül kazandı. Protokol, 100’den fazla işlem paritesini destekliyor. İyi likidite imkanı var. Ayrıca sıfır kaymalı bir ticaret deneyimi sağlar. DTX, kullanıcılara %100 Blast Puan, Blast Altın ve Gaz İadesi ödülleri sağlayacak. “Starship” etkinliğini de başlattı.

Akıllı bir balina 9,58 milyar MEW için 5.490 SOL harcadı

Lookonchain izlemesine göre, bir balina 9,58 milyar MEW (toplam arzın %10,8’ini oluşturuyor) satın aldı. Trader bunun için 5.490 SOL (1,07 milyon dolar) harcadı. Böylece, MEW ve Holder’ın en büyük alıcısı oldu. Trader’ın gerçekleşmemiş karı 20 milyon doları aştı. Ayrıca, trader BOME alım satımından da yaklaşık 1,35 milyon dolar kâr elde etti. 750 SOL karşılığında 94,86 milyon BOME satın aldı. Sonrasında 6.550 SOL karşılığında 80,1 milyon BOME sattı (1,28 milyon dolar). Trader, şu anda elinde 14,76 milyon BOME (214.000 dolar) tutuyor.

ALEX, 10 milyon dolarlık stratejik finansmanı tamamladı

Bitcoin’in finansal katmanını geliştiren bir şirket olan Automated Liquidity Exchange (ALEX), 10 milyon dolar tutarında stratejik bir finansmanın tamamlandığını duyurdu. Bu finansman turunu Spartan Capital yönetti. Ayrıca, tura CMS Holdings, DACM, DWF Labs, Foresight Ventures, G -20 Group, Ouroboros Capital, Summer Capital, Cultur3 Capital ve EVG de yatırıma katıldı. Yeni fonla, Stacks üzerinde Bitcoin finansal katmanını geliştirmeye devam edecek.

Circle, CCTP’yi Solana main-net’te başlattı

Circle’ın cross-chain transfer protokolü CCTP, Solana main-net’te yayına girdi. Geliştiricilerin ve kullanıcıların artık USDC’yi 8 Blockchain arasında transfer etme imkanları olacak. Ayrıca bunu 1:1 sermaye verimliliği ile güvenli bir şekilde gerçekleştirecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x